Uitslagen 2017

Uitslagen 2017 wedstrijd

Start-nr.VerenigingBoottypeCategorieBemanningroeitijd: start - Abcouderoeitijd: Abcoude - RICroeitijd: RIC - finishTotale roeitijdCorrectie-factorGecorr. roeitijdKlassering
55Oldenburger RV / ORVOC2*OpenThomas Judaschke, Ulrich Westendorf, Stefan Verhoeven1:14:411:08:031:53:164:16:000,8853:46:341 (1)
52RICC2*OpenBenno den Teuling, Maartje Wakker, Roel van der Steen1:13:561:07:431:58:134:19:520,8853:49:592 (2)
60RICC2*DamesMarielle van der Vlies, Janneke Baede, Paulien Zeinstra1:20:381:15:252:14:144:50:170,7973:51:133 (1)
54RICC2*DamesNienke Schipper, Antoinette de Groot, Mirjam van Klink1:22:001:14:402:15:194:51:590,7973:52:344 (2)
56RICC2*DamesMoniek van der Kaaden, Ho Jung Mulder, Chris Burgers1:23:381:19:422:18:305:01:500,7974:00:255 (3)
49ARC Bonn / BRVC3*MixKatrin Müller, Bernadette Witecy, Christian Klandt, Philipp Spelten1:18:281:12:472:02:534:34:080,8954:05:276 (1) Baanrecord!
57RV De HertogC2*OpenErik Versteijnen, Joost Hagendoorn, Bas van den Berg1:21:281:11:302:10:524:43:500,8854:11:127 (3)
47ARCC4*Openliesbeth vd eerenbeemt, kristel vd eerenbeemt, huib vd eerenbeemt, bas nieuwenhuis, hans visscher1:13:031:05:311:57:104:15:441,0004:15:448 (1)
50ORVO & friendsC3*OpenHendrik Nagel (ORVO), Stefan Kostrewa (ARV Alania), Andre Niederdorf (Lufthansa SV HH, Jutta Heinz (RC Dresdenia HH)1:20:271:11:202:08:234:40:100,9434:24:039 (1)
48ZZVC4*OpenMarcel, Laurens, Remco, Jan, Richard1:11:581:09:162:04:164:25:301,0004:25:3010 (2)
59Voorne-Puttenc2*OpenAndré Verburgh, Simon Koning, Peter Verweij1:22:371:16:302:21:455:00:520,8854:26:1611 (4)
46ORVO / MüWaC4*MixAnn Kathrin Ridder (ORVO), Nathalie Wagner (ORVO), Anika Börger (MüWa), Thomas Kölsch (MüWa), Torsten Lomberg (MüWa)1:19:041:19:462:16:124:55:020,9404:37:2012 (1)
19URV VikingC4*DamesBarbara Pröpper, Henny Sinnema, Miriam van der Ven, Petra de Leede, Vivian van der Kuil1:24:251:47:452:00:165:12:260,9004:41:1113 (1)
21RV de LaakC4*MixRenée Huiting, Linda Smallegange, John van Miert, Rob Jamin, Marian Voskuilen1:21:261:21:502:16:354:59:510,9404:41:5214 (2)
44Clever RC / GTRV NeuwiedC3*OpenKathrin Konigorski, Hannah Düppers, Michael Klütt, Patrik Sassin1:21:331:18:222:21:335:06:280,9434:48:5115 (2)

incl 5' straftijd wegens overtreding in startgebied
58RICC2*OpenPieter Locher, Wouter Smits, Hans Verwijs1:33:121:20:382:32:355:26:250,8854:48:5316 (5)
61AmenophisC2*OpenCarel van Baalen, Berry Geul, Erik Doll1:31:351:24:512:42:425:39:080,8855:00:0817 (6)
45Voorne-Puttenc2*OpenBert Kleiss, Ronald van der Giesen, Jaap Jan Verheij1:30:411:31:222:39:235:41:260,8855:02:1018 (7)
20A.G.S.R GyasC4*DamesIris Beijk, Alise de Groot, Marije van den Born, Marie-cecile Dols, Bibia Hellinga1:29:261:33:202:37:365:40:220,9005:06:2019 (2)
16RV de LaakC4*MixNicolette Matthijsen, Pieter van Leeuwen, Rina Ferreira-Papenfus, Martin Paasman, Nienke de Wilde1:27:531:35:492:30:595:34:410,9405:14:3620 (3)
43DDS/RijnmondC4*OpenKristel Melisie, Dennis Tromp, Eelco van der Lely, Karen Bus Raeman (rijnmond), Auke de Jong (Rijnmond)1:21:521:34:512:21:095:17:521,0005:17:5221 (3)
51URV VikingC2*OpenDirk Jan de Groot, Wessel Goossens, Reinder Verlindednsdns0,885dnf-

 

Uitslagen 2017 prestatietocht

Start-nr.VerenigingBoottypeCategorieBemanningroeitijd: start - Abcouderoeitijd: Abcoude - RICroeitijd: RIC - finishTotale roeitijd
53ZRZVC2*DamesRian Hofma, Linda Groot, Kitty van Groeningen1:29:031:22:482:25:145:17:05
42De sternC2*OpenGerard Bakker, Leon, Jasper van Tongeren1:24:355:08:34
11RICWherryMixAd Ruigrok van der Werve, Carien de heus, Willlemijn Kaptein, Robin Witteveen1:40:221:43:412:36:216:00:24
28ARCC4*Mixjolande sanders, annelies huiting, janitia van veen, pieter offens, janwillem zaalberg1:14:341:34:322:05:194:54:25
9't DiepWherryDamesTineke Bos, Johanna Visser, Marleen Volkers, Dineke van Vendeloo1:44:281:48:562:52:156:25:39
13Aross/De HertogWherryOpenCor Schonenberg, Arnold van de Wetering, Willem-Jan de Wijs, Fred Boelens (de Hertog)1:42:401:46:472:49:206:18:47
41ARCC2*Openherman kuiper, maarten elderenbosch, marjolein vierssen1:29:395:44:32
6WRV de ZaanWherryMixArjen Binnerts, Hannele Everts, Elly Dubbeld, Caroline Verhagen1:49:021:56:542:58:516:44:47
4RV de LaakWherryMixArwin van der Sloot, Jessica Thio, Petra Kroon, Kees van Maaren1:49:551:43:033:12:256:45:23
30RvRijnmondC4*MixRinus Commijs, Mieke commijs, Paul Kaan, Ellen Bentvelsen, Hugo vitters1:23:461:43:262:29:205:36:32
40OssaC2*OpenGerard Touw, Eloy Boon, Simon Duijn1:31:581:44:032:48:056:04:06
10't DiepWherryOpenIna Snijder, John Hoekstra, Jan Spans, Gijs Vermeer1:52:361:46:543:06:496:46:19
31RV PampusC4*OpenRené Wantzing, Doreen Stek, Caroline van Manen, Carolien Middelink, Hessel Tacoma (RV De Grift)1:25:161:33:202:27:225:25:58
5WRV de ZaanWherryMixLouis Oosterhuis, Peter Roos, Gerda Vochteloo, Anne Kruiver1:51:102:17:303:03:427:12:22
29A.G.S.R GyasC4*MixRianne van Diepen, Berber Dantuma, Larissa Helder, Tjaardy Buiskool, x1:30:061:45:022:34:365:49:44
26A.G.S.R GyasC2*OpenTom Kingma, Anjo de Jong, Wietse Pijlman1:25:211:27:343:19:296:12:24
7WRV de ZaanWherryMixMatthijs Westra, Machteld Binnerts, Lieke Bos, Corine Siffels1:54:132:01:263:18:017:13:40
27A.G.S.R GyasC4*openMaarten Winters, Lars Verkleij, Max Cosijn, Nynke Altena, Mirke l'Herminez1:30:221:21:362:37:495:29:47
1URV VikingWherryMixCarolina Scheepstra, Theo Visser, Margot Mees, Jeanette de Goede1:56:052:07:413:13:007:16:46
36OssaC4*OpenDick Bink, Siebo Brinkerink, Henk Bekker, Nico Dirkmaat, Jikke Koorn1:27:281:37:202:28:335:33:21
35OssaC4*OpenMichael Moore, Peter Damkat, Saskia Belien, Mirjam Hogenkamp, Nanne Groot1:27:271:36:422:29:565:34:05
34ZRZVC4*DamesTrudy Beintema, Cora Ritmeijer, Astrid van Slobbe, Meryan Broeren, Marie Christine van Zuidwijk1:33:541:47:362:51:196:12:49
23RZG GoudaC4*DamesYvette Engbers, Annet Siegel, Christine Koetsier, Anja Bogaard, Marjo Broos1:33:302:06:422:33:486:14:00
12IRISC2*MixRianne de Jong, Karen van Duin, Dennis Machielse1:44:142:03:143:01:186:48:46
3RV NautilusWherryMixErnie Kortram, Pleun Honig, Jeanine Westenberg, John Stornel2:01:342:15:333:12:407:29:47
22De HertogC4*DamesNannette Goldsteen, Ria Out, Saskia Tonnaer, Emmy van der Ven, Patty Selhorst1:33:582:09:352:38:006:21:33
2RV NautilusWherryMixMartin van der Graaff, Arnold Scholten, Emmy Smit, Hannie Visser2:10:302:11:243:12:197:34:13
38De Doorslag NieuwegeinC4*OpenJacolien Zwarts, Jaco Leeuw, Martin Westra, Peter Kosterman, Wim Mekke1:29:041:54:492:32:595:56:52
25RV de SternC4*OpenRon Apeldoorn, Esther Alkemade, Peter Mannaerts, Annelies de Klerk, Joost Bijl1:26:271:30:003:06:226:02:49
18GoudaC4*MixAn van Veen, Paul van Hoofd, Judith van Schieveen, Ineke Ruting, Anke Vens1:35:072:02:532:48:156:26:15
17Michiel de RuyterC4*OpenJeannette van den Brink, Johan Hooijman, Peter Jan van de Velde, Angela Rooijmans1:32:481:54:522:48:146:15:54
37AmenophisC4*MixMaureen Vos, Marjan Komijn, Marja van Campenhout, Henk Meijer, Carel Doreleijers1:35:022:37:362:34:376:47:15
14KDR&ZVC3*OpenKaren van Veen, Ton van de Minkelis, Barend Klop, Harm-Jan Klein1:39:132:20:202:51:506:51:23
24HemusC4*OpenMaarten Nijland, Hetty Lofstrom, Thea Aantjes, Ellen Sulman, Michiel Koppe1:38:292:00:152:57:046:35:48
15IRISC4*MixAlma Ruting, Paula van Beek, Monique Hoogkamer, Karin Besselink, Menno Dijkstra1:43:142:24:013:10:297:17:44
39Rv Rijnmondc3*MixHans Jannink, Wilma Vos, Cristine v Iperen, Cock v Eck1:45:002:17:303:47:337:50:03
8RIC/De EemWherryOpenRene Jonen, Kapil Mahahan, Johan Buhre (De Eem), Daniel Salomons2:06:512:16:403:33:297:57:00
32DaventriaC4*OpenChristiaan ter Veen, Maurice van den Broek, Jan Hoogendoorn, Heleen Janszen, Kees Ruijgrok1:23:35dnf
33DaventriaC4*openAart Oosthoek, Niels Meijerink, Michael Karssiens, Claudia Kooke, Marlijn Dompeling1:25:57dnf