De wedstrijdleiding kan de starttijden, de startnummers en de startvolgorde nog wijzigen. De definitieve startlijst is donderdagavond 20 december beschikbaar.
Als je nog geen bootnaam hebt doorgegeven, graag even een e-mail naar  midwintermarathon@ricamsterdam.nl.

Voorlopige startvolgorde 2018

startnummerw/tverenigingcategorieOp slagnaam boot
Blok 1 start tussen 8.15 en 8.30, Stuurliedenoverleg 7.45
1TDe Zaan 1Mix Wherry2*Arjen BinnertsNOG OPGEVEN SVP
2TDe Zaan 2Mix Wherry2*Albert SchenkNOG OPGEVEN SVP
3TDe Zaan 3Mix Wherry2*Tjipke BergsmaNOG OPGEVEN SVP
4TLaak/EemD Wherry2*Voskuilen, MarianBurchvliet
5TNautilus 1Mix Wherry2*Goede, Jannet deNieuwe Vaart
6TNautilus 2Mix Wherry2*Kortram, ErnieKeulse vaart
7TLaakWherry2*Peet, Cees vanTreckvliet
8TArossWherry2*Wetering, Arnold van deGaasp
9TRIC HannekeMix Wherry2*Kaptein, WillemijnPleziervaart
10TVada 3 C3Mix C3*Laurent AchacheDoorzetter W3
Blok 2 start tussen 8.30 en 8.45, Stuurliedenoverleg 7.45
11TCR BruxellesC4*JANSSENS, MichelStroomversnelling
12TARC/OkeanosMix C4*Tabak, PieterViertakt
13TVada 1 C4Mix C4*Robert de Boer, VADAAmstel W3
14TVada 2 C4Mix C4*Alain VignalAquarius W3
15TIrisMix C4*Besselink, KarinMeneer vAart
16TRIC DanielC4*Erwin Braak (Viking)Zegevier
17TRijnmond 1C4*Bautz, HansDe Waal
18TRijnmond 2C4*Hoogendijk, LiaDe Merwede
19TLaakMix C4*Huiting, ReneeAd Groot
20TLaak/RICMix C4*Smallegange, LindaOoievaar
21TMaastrichtsche 2C4*Tijs, HansZwaan
22TPampusMix C4*Blokhuis, MyraFuut
Blok 3 start tussen 8.45 en 9.00, Stuurliedenoverleg 7.45
23TGoudaC4*Schieveen, Judith vanDubbele Wiericke
24TRuyterC4*Peelen, BeraldineStadt en Landen
25TViking 2C4*Appeldoorn, BertKrasse Knarren
26TDDSMix C4*Lely, Eelco van derNOG OPGEVEN SVP
27TOssa 1C4*Damkat, PeterVierwinden
28TOssa 2C4*Duin, KristianAmmerswiel
29TRijnmond 3C4*Commijs-Francken, MiekeDe Schelde
30TZwolscheD C4*Groot, LindaBoerendans
31TScaldisC2*Somers, CharlieHerman Dorgelo
32TVikingC2*Visser, TheoWJ Merkies
33TGoudaC2*Ruting, InekeNieuwerbroek
34TVada 4 C2C2*Marc Le CamClaes Compaan W3
Blok 4 start tussen 9.45 en 10.00, Stuurliedenoverleg 9.00
35WDordrechtscheC3*Minkelis, Ton van deJohan de Witt
36WWasserfreunde Hemmoor e.VC3*Nagel, HendrikOSTERIFF
37WGyas/ProteusMix C4*Kops, YannickKapitein Kleuter
38WMuelheimer Wassersport KoelnMix C4*Maier, PetraMüwa
39WARCC4*Albers, AbAlbatros (rv Amstel)
40WDoorslag 1C4*Boshoff, SandraBongenaar
41WDoorslag 2C4*Westra, MartinDDS
42WClever RCC4*Stefan VerhoevenLahn
43WARC/Hemus/NautilusD C4*Eerenbeemt, Liesbeth van denHenk van Wijhe
44WMaastrichtsche 1C4*Wendt, IdaJabiroe
45WVikingD C4*Pröpper, BarbaraHenley
Blok 5 start tussen 10.00 en10.15, Stuurliedenoverleg 9.00
46WDaventria 1C4*Oosthoek, AartHuib de Boer
47WDaventria 2C4*Maks, BobC. Vermeer
48WLeytheC4*Malen, Jochem van derWatergeus
49WViking 1C4*Marcel LinssenSigi
50WHertogMix C4*Boelens, FredCitadel
51WGyasC4*Cosijn, MaxMethusalem
52WGyas 1D C4*Beijk, IrisJan Pasman
53WGyas 2D C4*Wolthuis, IngeborgTwuijver
54WRG Hansa HamburgC4*Guhr, StefanAller
55WZZVMix C4*Betjes, NicoleIris
56WRV Wandsbek C4*Niederdorf, AndreDanzig
Blok 6 start tussen 10.15 en 10.30, Stuurliedenoverleg 9.00
57WARC Rhenus Bonn/Bonner RVMix C4*Salz, SusanneWintermuskeltiere
58WOldenburger RV 1Mix C4*Aukamp, SabineQuadriga
59WOldenburger RV 2Mix C4*Morische, ChristianSeetiger
60WZZVC4*Bruin, JanJonge Dirk
61WMuelheimer Wassersport KoelnD C2*Herb, TeresinaKormoran
62WOxford ULRCC2*Schwantje, TomJeen van den Berg
63WARC 2C2*Brouwer, SjoerdTante Ried
64WVoorne Putten 2C2*Klone, AlbertAalscholver
65WVoorne Putten 3C2*Giessen, Ronald van derLepelaar
66WVoorne Putten 1C2*Verburgh, AndrBonte Piet
67WRIC 2 PieterC2*Castelijns, MaartenMacht Toont
Blok 7 start tussen 10.30 en 10.45, Stuurliedenoverleg 9.00
68WDaventriaC2*Broek, Maurice van denRapper
69WDDSC2*Niermeijer, GeertIt Giet oan
70WRIC/Willem III MoniekD C2*Burgers, ChrisPiet Helle
71WARC 1C2*Draaijer, FolkerNOG OPGEVEN SVP
72WGyas/AegirC2*Bronsgeest, WifNimmerzat
73WRIC 3 RemoC2*Huigsloot, RemoAit vedan
74WRIC 1 MaartjeC2*Teuling, Benno denKapitein T.
75WGyasC2*Winters, MaartenAmsterdam
76WOldenburger RVC2*Judaschke, ThomasPanta Rhei
77WMuelheimer Wassersport KoelnC2*Gabanyi, TamaraNixe